Previous Next

Na powitanie

 


Mam na imię Alina i ... jestem kobietą :)

Z tym wszystkim, co się pod tym określeniem kryje. Jestem zwyczajna i niezwyczajna jednocześnie; mam rodzinę: dzieci, męża, psa i kota. Mam swoją pracę, która mocno ewoluuje, mam też masę zainteresowań i pasji, na które często brakuje mi czasu. Czasami zachowuję się w tym wszystkim jak "małpa na gałęziach" - skaczę z jednej na drugą - jednak na ogół jest mi z tym dobrze.

Z natury jestem towarzyska.

Kontakt i rozmowa z ludźmi to mój żywioł. Mimo to ostatnio zauważyłam, że więcej myślę, niż mówię, więcej słucham, niż radzę...

Pewnego dnia

pomyślałam, że ja też chcę tak, jak wiele innych, fantastycznych kobiet! Chcę pisać, chcę pisać bloga!!!

Wprawdzie od tej szalonej myśli, do realizacji minęło naprawdę sporo czasu, - jednak JEST, wreszcie jest miejsce, gdzie mogę dzielić się moimi przemyśleniami, potrzebami, inspiracjami.

Mam ogromną nadzieję,
że polubicie to miejsce, będziecie tu zaglądać i wspólnie wiele przeżyjemy. Ogromnie liczę na wszystkie Wasze opinie i komentarze, liczę na to, że będziecie dzielić się ze mną swoimi przemyśleniami - już sie na to cieszę!!!

Moim zamysłem było stworzenie kolejnego wyjątkowego miejsca nie tylko dla kobiet. Miejsca, w którym można znaleźć dużo dla siebie, w którym można czuć się jak u siebie.

Zatem zapraszam - rozgoście się :)


Wszyscy mamy sobie wiele do zaoferowania :)
podpis

Wyszukiwarka

Ostatnio dodane

  • Na powitanie

    Mam na imię Alina i ... jestem kobietą :) Z tym wszystkim, co się pod tym określeniem kryje. Jestem zwyczajna i niezwyczajna jednocześnie; mam rodzinę: dzieci, męża, psa i kota...
© 2017 Akademia Rozwoju Alina Ronowska All Rights Reserved. Designed By 1 Piksel

Search